Versenyzők

Sportév:

Versenyző neme:


NévKlubEdzőKorcsoportEngedély
Albert SzilviaTatabányai Sport ClubPócza KárolyFelnőtt2024.12.31
Ambrózy AttilaTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaFelnőtt2024.12.31
Andirkó JózsefGázláng Súlyemelő EgyesületLádi ImreFelnőtt2024.12.31
Antal BotondPécsi Súlyemelő EgyesületFerenczi JózsefJunior2024.12.31
Aranyász ZitaNyíregyházi Vasutas Sport ClubDobi LeventeFelnőtt2024.12.31
Ardai BalázsTiszaújvárosi Sport ClubRéti JánosFiú2024.12.31
Ari Amanda IringóVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőLány2024.12.31
Ari Éva OlíviaVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőIfjúsági2024.12.31
Árva Cintia AndreaKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Aszalós Gábor LászlóMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Azemi KevinFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánSerdülő2024.12.31
Bachmann BélaTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaFelnőtt2024.12.31
Bajor Kevin BalázsFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánFiú2024.12.31
Bakó AttilaBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetOláh LeventeFelnőtt2024.12.31
Bakó SzebasztiánKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaIfjúsági2024.12.31
Bakos Barna SzabolcsSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetKölyök2024.12.31
Bakos Nóra EvelinSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetSerdülő2024.12.31
Balázs SzabolcsVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőFelnőtt2024.12.31
Bálint ZsoltVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőFiú2024.12.31
Balog Ádám BenceKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Balog OrsolyaBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetBakó AttilaFelnőtt2024.12.31
Balogh RóbertTiszaújvárosi Sport ClubRéti JánosFiú2024.12.31
Bán GergelyREAC Sportiskola SportegyesületMarton EndreSerdülő2024.12.31
Bán József RichárdSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreFelnőtt2024.12.31
Banyó GabriellaOroszlányiak Városi Sport KlubjaCsengeri KálmánFelnőtt2024.12.31
Bárány GergőSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaFelnőtt2024.12.31
Baranyai JánosBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosFelnőtt2024.12.31
Barna Merse TamásKecskeméti Testedző EgyesületLaczi KatalinSerdülő2024.12.31
Bazsó BiankaBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosFelnőtt2024.12.31
Békési Barnabás ÁkosTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Benkó AlexKecskeméti Testedző EgyesületTakács ErikaFiú2024.12.31
Benkő AttilaKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Berényi BotondBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosIfjúsági2024.12.31
Berkovics ÁgostonTatabányai Sport ClubPócza KárolySerdülő2024.12.31
Bertalan ZoltánTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Bikes PatrikGyömrő Városi Sport KlubÁdám LászlóFelnőtt2024.12.31
Blum RenátaZTE Súlyemelő KlubPapp PéterFelnőtt2024.12.31
Bódi LeventeSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánIfjúsági2024.12.31
Bódis-Szabó KatinkaFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaFelnőtt2024.12.31
Bodnár BélaSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánKölyök2024.12.31
Bodrogi ÁdámMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Bognárné Tóth IldikóGázláng Súlyemelő EgyesületLádi ImreFelnőtt2024.12.31
Boldog Ádám IstvánREAC Sportiskola SportegyesületHaragos AttilaFiú2024.12.31
Borneas CristianMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Borók JánosKisújszállási Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületSzabolcsi KárolySerdülő2024.12.31
Boros BalázsOroszlányiak Városi Sport KlubjaCsengeri KálmánIfjúsági2024.12.31
Boros BarnabásGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosSerdülő2024.12.31
Boros GergelyKecskeméti Testedző EgyesületKasza AdriennFelnőtt2024.12.31
Boros János NorbertGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Boros ViktóriaSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Borsos Áron KoppányKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaSerdülő2024.12.31
Borsos Borisz BoldizsárKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaJunior2024.12.31
Botlik Attila ZajzonSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreFiú2024.12.31
Bödei KárolySzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Böndicz ImreSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencSerdülő2024.12.31
Bunász GáborREAC Sportiskola SportegyesületHaragos AttilaIfjúsági2024.12.31
Burai AnnaTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaLány2024.12.31
Buruzs Réka JázminGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Czabala BenjáminFirmitas Súlyemelő Club Kiss SándorFelnőtt2024.12.31
Czipa DominikSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánSerdülő2024.12.31
Cserpes NorbertBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosFelnőtt2024.12.31
Csillag AnettBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetBakó AttilaFelnőtt2024.12.31
Csipkés Viktória BeatrixSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreLány2024.12.31
Csizmadia László GyörgyTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Csontos Dominik ZsoltSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreFiú2024.12.31
Csordás AdriennAnima Core Súlyemelő Szabadidő és Tömegsport EgyesületFehér TamásFelnőtt2024.12.31
Csordás Ferenc JánosSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreIfjúsági2024.12.31
Dakó ViktorGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Dani LiliGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosLány2024.12.31
Danicser Anita MelindaZTE Súlyemelő KlubPapp PéterFelnőtt2024.12.31
Dani-Horváth DóraGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Darabos JázminSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencIfjúsági2024.12.31
Darabos SáraSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencJunior2024.12.31
Dávid ZoltánBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosFelnőtt2024.12.31
Demeter CsongorFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánSerdülő2024.12.31
Demeter LillaFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánSerdülő2024.12.31
Demó AndrásBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosIfjúsági2024.12.31
Dézsi PéterKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFiú2024.12.31
Dobi Csaba KristófSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaIfjúsági2024.12.31
Dobi LeventeNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaFelnőtt2024.12.31
Dudás BalázsSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaFelnőtt2024.12.31
Dúl AttilaBiharnagybajomi SportegyesületFöldi JózsefFiú2024.12.31
Egyed JenőVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőFelnőtt2024.12.31
Endrész GyörgyÓzdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefJunior2024.12.31
Erdősi ViktorAbaújszántói Városi SportegyesületGömze TamásJunior2024.12.31
Fábián AndrásSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánSerdülő2024.12.31
Fábián LénaSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaJunior2024.12.31
Farkas Fruzsina MáriaTiszaújvárosi Sport ClubRéti JánosIfjúsági2024.12.31
Farkas ZoltánNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaJunior2024.12.31
Fehér ÁkosSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Fehér Barbara MónikaMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Fehér TímeaAnima Core Súlyemelő Szabadidő és Tömegsport EgyesületFehér TamásFelnőtt2024.12.31
Fekécs GergőBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosIfjúsági2024.12.31
Fekécs NoelBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosIfjúsági2024.12.31
Fekécs SzilárdTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaJunior2024.12.31
Fekete DiánaSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánFelnőtt2024.12.31
Fenyő DánielTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaFelnőtt2024.12.31
Fenyő PéterTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaSerdülő2024.12.31
Ferencz NoémiFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületLovas ViktóriaFelnőtt2024.12.31
Ferenczy DánielBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetBakó AttilaFelnőtt2024.12.31
Feri AttilaNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaFelnőtt2024.12.31
Feri Nadin MiraNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaLány2024.12.31
Fodor ÁdámFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaJunior2024.12.31
Fodor ZsófiaFirmitas Súlyemelő Club Kiss SándorFelnőtt2024.01.13
Forgács Levente dr.Ózdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefFelnőtt2024.12.31
Fülöp RékaFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaSerdülő2024.12.31
Füzesi AnnaNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaJunior2024.12.31
Gaál Kristóf RichárdSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreSerdülő2024.12.31
Gábor BenceTestvériség-Újpalota SE Magát JánosIfjúsági2024.12.31
Gacsádi FerencTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Gál Dávid MiklósTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaIfjúsági2024.12.31
Gao RuiSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreSerdülő2024.12.31
Garamvölgyi Kasszandra MíraBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosIfjúsági2024.12.31
Gazda LeilaSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreLány2024.12.31
Gégény Anna LénaSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaSerdülő2024.12.31
Gercsák EnikőFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánIfjúsági2024.12.31
Gömze DiánaAbaújszántói Városi SportegyesületGömze TamásSerdülő2024.12.31
Gömze KristófAbaújszántói Városi SportegyesületGömze TamásFiú2024.12.31
Grünvald GáborTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Guba Ezra ManóREAC Sportiskola SportegyesületHaragos AttilaSerdülő2024.12.31
Gulyás Milán AttilaBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosSerdülő2024.12.31
Gyallai TiborSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Gyömörei MarcellVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőFelnőtt2024.12.31
Györfi ÁgnesKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
György János IstvánVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőSerdülő2024.12.31
Györkös MilánZTE Súlyemelő KlubPapp PéterFelnőtt2024.12.31
Gyuris Lilla ÉvaKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Gyurkovics FerencPécsi Súlyemelő EgyesületFerenczi JózsefFelnőtt2024.12.31
Gyürüs BarbaraSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Hadik HannaSzegedi Lelkesedés SKOláh ImreFelnőtt2024.12.31
Halmos VivienBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetOláh LeventeFelnőtt2024.12.31
Haragos ZsomborREAC Sportiskola SportegyesületHaragos AttilaFelnőtt2024.12.31
Harasztovics Gergő TiborSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreFelnőtt2024.12.31
Harcsa GergőGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Hegedüs MiaSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencSerdülő2024.12.31
Hegedűs MilánSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencJunior2024.12.31
Hegedüs SzilárdTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaFiú2024.12.31
Hegedűs ZsófiaTatabányai Sport ClubPócza KárolyIfjúsági2024.12.31
Hegyi Márta AlexandraTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Hegymegi Szilvia BeátaGyömrő Városi Sport KlubÁdám LászlóFelnőtt2024.12.31
Hencz Edina BabettFirmitas Súlyemelő Club Kiss SándorFelnőtt2024.12.31
Hittér TiborSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFiú2024.12.31
Hoffmann KárolyKecskeméti Testedző EgyesületTörök JánosFelnőtt2024.12.31
Holló Szilárd DávidKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaFelnőtt2024.12.31
Homoki GergelyOroszlányiak Városi Sport KlubjaCsengeri KálmánFelnőtt2024.12.31
Hornyák HajnaKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaLány2024.12.31
Hornyák JózsefKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaFelnőtt2024.12.31
Horváth ÁgnesMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Horváth GergelyFirmitas Súlyemelő Club Kiss SándorFelnőtt2024.12.31
Horváth IzabellaAnima Core Súlyemelő Szabadidő és Tömegsport EgyesületFehér TamásSerdülő2024.12.31
Horváth LauraKecskeméti Testedző EgyesületNagy BernadetteFelnőtt2024.12.31
Horváth LénaPécsi Súlyemelő EgyesületFerenczi JózsefSerdülő2024.12.31
Horváth MárkPécsi Súlyemelő EgyesületFerenczi JózsefIfjúsági2024.12.31
Horváth MiksaKecskeméti Testedző EgyesületLaczi KatalinSerdülő2024.12.31
Horváth-Takács RolandSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetSerdülő2024.12.31
Hőbör Vörös OlivérSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFiú2024.12.31
Hraskó MartinOroszlányiak Városi Sport KlubjaCsengeri KálmánFelnőtt2024.12.31
Iffy Attila LászlóMűegyetemi Atlétikai és Football ClubKajtár GáborFelnőtt2024.12.31
Iffy TamásOroszlányiak Városi Sport KlubjaCsengeri KálmánFelnőtt2024.12.31
Illés Dóra LillaBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetOláh LeventeFelnőtt2024.12.31
Ilyés LeventeMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Istenes JózsefTéglásért SportegyesületNagy LászlóFiú2024.12.31
Izmán Flóra KamillaSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreLány2024.12.31
Jáger MilánSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencFiú2024.12.31
Jáger Tamás IstvánSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Jakabovits Edit AlexandraFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületLovas ViktóriaFelnőtt2024.12.31
Janusek MarcellKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaSerdülő2024.12.31
Juhász Anna CsillaMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Juhász IstvánNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaFelnőtt2024.12.31
Jung BeátaKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Jurasek BrúnóNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaKölyök2024.12.31
Kaj RichárdZTE Súlyemelő KlubPapp PéterFelnőtt2024.12.31
Kajáry TiborBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosFelnőtt2024.12.31
Kalamár KrisztiánOroszlányiak Városi Sport KlubjaBagócs JánosFelnőtt2024.12.31
Kapás Dávid DonátKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaIfjúsági2024.12.31
Kapitány Luca AnnaSzegedi Lelkesedés SKPálinkás GergelyJunior2024.12.31
Kasza AdriennKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Kasza KatalinTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Kaszás DóraBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetMarton EndreFelnőtt2024.12.31
Kecskés KarinaFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánJunior2024.12.31
Kék ZsoltSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánIfjúsági2024.12.31
Kelecseny RóbertSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánJunior2024.12.31
Kelemen DávidSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaFelnőtt2024.12.31
Kelemen Vivien JuliannaOroszlányiak Városi Sport KlubjaBagócs JánosLány2024.12.31
Kémeri MihályKisújszállási Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületSzabolcsi KárolyJunior2024.12.31
Kerekes Milán drFirmitas Súlyemelő Club Kiss SándorFelnőtt2024.12.31
Keresztes ÁdámSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreFiú2024.12.31
Keresztes DóraGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosJunior2024.12.31
Király BiankaAbaújszántói Városi SportegyesületGömze TamásJunior2024.12.31
Király FerencKörmend Impulzus Sport EgyesületSzollár JánosSerdülő2024.12.31
Király GergőSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánFelnőtt2024.12.31
Király Krisztina IrénTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaFelnőtt2024.12.31
Kis BotondKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaSerdülő2024.12.31
Kis LucaKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaLány2024.12.31
Kiss AttilaÓzdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefSerdülő2024.12.31
Kiss BálintTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaSerdülő2024.12.31
Kiss Boglárka AnnaSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetKölyök2024.12.31
Kiss GáborGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Kiss István CsabaSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencFelnőtt2024.12.31
Kiss MartinSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFiú2024.12.31
Kiss Réka MiaNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaLány2024.12.31
Kis-Törő PéterÓzdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefJunior2024.12.31
Klajó Viktória KingaKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Kocsi GáborTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaSerdülő2024.12.31
Kocsis BálintKecskeméti Testedző EgyesületTakács ErikaFelnőtt2024.12.31
Kólya GáborTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Komonyi Norbert GyörgyGyőri Atlétikai ClubKomonyi NorbertFelnőtt2024.12.31
Koncz PéterGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Kontor Zsuzsanna TímeaBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetMarton EndreFelnőtt2024.12.31
Kónya Panna ZsófiaKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaJunior2024.12.31
Kónya ZsoltKecskeméti Testedző EgyesületLaczi KatalinFelnőtt2024.12.31
Kosnyider GáborKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaFiú2024.12.31
Kosztolni GergőSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreFiú2024.12.31
Kovács Ábel BarnabásFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánJunior2024.12.31
Kovács BenceGázláng Súlyemelő EgyesületLádi ImreFelnőtt2024.12.31
Kovács CsabaTatabányai Sport ClubPócza KárolyFelnőtt2024.12.31
Kovács MartinSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencFiú2024.12.31
Kovács Tamás BálintPécsi Súlyemelő EgyesületFerenczi JózsefJunior2024.12.31
Kovácsné Fábián MáriaKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaFelnőtt2024.12.31
Krassói TiborPécsi Súlyemelő EgyesületFerenczi JózsefFelnőtt2024.12.31
Krasznay LeventeOroszlányiak Városi Sport KlubjaBagócs JánosSerdülő2024.12.31
Kun AndreaMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Kurdi RoziTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaFelnőtt2024.12.31
Laboda BalázsAbaújszántói Városi SportegyesületGömze TamásIfjúsági2024.12.31
Laboda NikolettAbaújszántói Városi SportegyesületGömze TamásJunior2024.12.31
Laczi KatalinKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Lakics Áron LajosSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencFiú2024.12.31
Lakics SzófiaSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencKölyök2024.12.31
Landl BrigittaBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetBakó AttilaFelnőtt2024.12.31
Lénárd LeventeTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaSerdülő2024.12.31
Lengyel BálintÓzdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefSerdülő2024.12.31
Lepkó BenceREAC Sportiskola SportegyesületHaragos AttilaJunior2024.12.31
Leskó Tamás dr.Oroszlányiak Városi Sport KlubjaCsengeri KálmánFelnőtt2024.12.31
Lestyán-Goda JánosEurópa 2024 Ifjúsági és Kulturális SportegyesületCsordás MihályJunior2024.12.31
Likerecz AttilaTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaKölyök2024.12.31
Lipkovics JózsefAbaújszántói Városi SportegyesületFekete LászlóFelnőtt2024.12.31
Lipkovicsné Kun Ágnes IldikóAbaújszántói Városi SportegyesületFekete LászlóFelnőtt2024.12.31
Lombosi TituszVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőSerdülő2024.12.31
Lóránt Jázmin ReginaSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreLány2024.12.31
Lovas ViktóriaFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánFelnőtt2024.12.31
Lőrincz CsengeVeresegyházi Fitness SKHaragos AttilaIfjúsági2024.12.31
Lucz LeventeTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaFelnőtt2024.12.31
Lukács BoglárkaKörmend Impulzus Sport EgyesületSzollár JánosJunior2024.12.31
Magát CsillaTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Magát JánosTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Magát János CsabaTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Magyar JázminAbaújszántói Városi SportegyesületGömze TamásLány2024.12.31
Mák Benedek FerencREAC Sportiskola SportegyesületHaragos AttilaIfjúsági2024.12.31
Makkai GyöngyvirágSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreJunior2024.12.31
Mánomics GergőVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőJunior2024.12.31
Máthé BalázsBiharnagybajomi SportegyesületFöldi JózsefKölyök2024.12.31
Máthé NoelBiharnagybajomi SportegyesületFöldi JózsefFiú2024.12.31
Meszesán MilánTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaFelnőtt2024.12.31
Mezei Oszkár ZsomborBiharnagybajomi SportegyesületFöldi JózsefFiú2024.12.31
Miczkó TamásOroszlányiak Városi Sport KlubjaCsengeri KálmánFelnőtt2024.12.31
Mikite GyörgyTatabányai Sport ClubPócza KárolyFelnőtt2024.12.31
Mikle Bálint IstvánTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaKölyök2024.12.31
Mikovics AttilaNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaFelnőtt2024.12.31
Mikovics BarnabásNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaIfjúsági2024.12.31
Mitykó VeronikaBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosFelnőtt2024.12.31
Moldován MátéREAC Sportiskola SportegyesületHaragos AttilaIfjúsági2024.12.31
Molnár AttilaBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosFelnőtt2024.12.31
Molnár BotondSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreIfjúsági2024.12.31
Molnár CsabaSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületSzollár JánosFelnőtt2024.12.31
Molnár CsongorSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreJunior2024.12.31
Molnár FerencTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Molnár KingaSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetJunior2024.12.31
Mórocz NándorBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosSerdülő2024.12.31
Mórocz NoémiBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosIfjúsági2024.12.31
Mórocz SándorBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosFelnőtt2024.12.31
Morvai Balázs ÖrsSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánJunior2024.12.31
Morvai TamásSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánFelnőtt2024.12.31
Morvai ZalánSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaIfjúsági2024.12.31
Morvai Zoltán LászlóSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaFelnőtt2024.12.31
Morvai ZsomborSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaFiú2024.12.31
Mosonyi MariettaBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosFelnőtt2024.12.30
Mózes HannaFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánLány2024.12.31
Mustos TamásÓzdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefSerdülő2024.12.31
Nagy AdriennKecskeméti Testedző EgyesületTakács ErikaJunior2024.12.31
Nagy AnnamáriaBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosFelnőtt2024.12.31
Nagy BiankaVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőLány2024.12.31
Nagy DánielKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Nagy EdinaTatabányai Sport ClubPócza KárolyFelnőtt2024.12.31
Nagy FerencFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaFelnőtt2024.12.31
Nagy GyulaKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaFelnőtt2024.12.31
Nagy KorinaVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőSerdülő2024.12.31
Nagy MiksaSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánFiú2024.12.31
Nagy Nelli dr.Oroszlányiak Városi Sport KlubjaCsengeri KálmánFelnőtt2024.12.31
Nagy NikolettaÓzdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefFelnőtt2024.12.31
Nagy NoelBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosSerdülő2024.12.31
Nagy NoelKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Nagy Noel GáborKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Nagy Péter dr.Szegedi Lelkesedés SKOláh ImreFelnőtt2024.12.31
Nagy TiborGázláng Súlyemelő EgyesületLádi ImreFelnőtt2024.12.31
Nagy ZsoltBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosJunior2024.12.31
Nátrán Álmos JácintZTE Súlyemelő KlubPapp PéterIfjúsági2024.12.31
Nemes AndrásMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Németh BalázsSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreFiú2024.12.31
Németh BarnabásSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencSerdülő2024.12.31
Németh BenedekSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencSerdülő2024.12.31
Németh KloéTéglásért SportegyesületNagy LászlóLány2024.12.31
Németh RudolfOroszlányiak Városi Sport KlubjaBagócs JánosFiú2024.12.31
Németh SzabolcsTéglásért SportegyesületNagy LászlóSerdülő2024.12.31
Nouar AminaNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaFelnőtt2024.12.31
Novák ZoltánSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánFelnőtt2024.12.31
Nyeste Ivett GabriellaSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreLány2024.12.31
Nyíri Dóra PetraFirmitas Súlyemelő Club Kiss SándorFelnőtt2024.12.31
Nyíri LászlóSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Oláh Dávid ImreTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaFiú2024.12.31
Oláh KristófNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaIfjúsági2024.12.31
Oláh ZsófiaNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaLány2024.12.31
Oláh-Lukács LajosKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaSerdülő2024.12.31
Olajos Remig SzilárdTestvériség-Újpalota SE Magát JánosJunior2024.12.31
Orbán DóraSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreLány2024.12.31
Orosz ImreÓzdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefFiú2024.12.31
Orosz PéterMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Országh Arina LillaKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaSerdülő2024.12.31
Országh Botond Kecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaIfjúsági2024.12.31
P.Nagy BálintMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Papp GézaSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Papp Imre TamásSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreFiú2024.12.31
Papp PéterZTE Súlyemelő KlubPapp PéterFelnőtt2024.12.31
Papp Rebeka NapsugárFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánJunior2024.12.31
Papp Róbert MihálySzegedi Lelkesedés SKOláh ImreFelnőtt2024.12.31
Parádi Kende MárkFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánFiú2024.12.31
Patainé Berta Andrea LeonóraKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Pataki MátéFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületLovas ViktóriaFelnőtt2024.12.31
Pátrovics GézaKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaFelnőtt2024.12.31
Pávolics IstvánSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetJunior2024.12.31
Pece MihálySzegedi Lelkesedés SKNagy BernadetteFelnőtt2024.12.31
Pekk VivienMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Pelyhe Zsolt AndrásFirmitas Súlyemelő Club Kiss SándorFelnőtt2024.12.31
Polgár Csillag VirágTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Polgár Zoltán MiklósTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Pólya MártonSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencFelnőtt2024.12.31
Pósa Tamara AlexaFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánFelnőtt2024.12.31
Póti ÁrpádKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaFelnőtt2024.12.31
Póti BotondKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaFiú2024.12.31
Pőringer NorbertTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaFiú2024.12.31
Prohászka KristófMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Pungor Péter MihályKörmend Impulzus Sport EgyesületSzollár JánosFelnőtt2024.12.31
Puskás KatalinAbaújszántói Városi SportegyesületGömze TamásSerdülő2024.12.31
Pusztai KataGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosSerdülő2024.12.31
Pusztai SzabolcsSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencFelnőtt2024.12.31
Putnoky RékaTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Rácz BarnaKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaIfjúsági2024.12.31
Rácz DánielZTE Súlyemelő KlubPapp PéterFelnőtt2024.12.31
Rácz GergőZTE Súlyemelő KlubPapp PéterFelnőtt2024.12.31
Ráduly DorkaFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánIfjúsági2024.12.31
Rafai Ramón drEurópa 2012 Kulturális és SportegyesületSzücs EndreFelnőtt2024.12.31
Rémai VencelFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaJunior2024.12.31
Reményi GáborGyömrő Városi Sport KlubÁdám LászlóFelnőtt2024.12.31
Rentkó MátéNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaJunior2024.12.31
Répási Szófia EszterSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreLány2024.12.31
Repovszki LucaSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaLány2024.12.31
Réti MártonTiszaújvárosi Sport ClubRéti JánosFelnőtt2024.12.31
Rézműves Atosz ArmandóÓzdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefFiú2024.12.31
Richter Laura PatríciaFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánFelnőtt2024.12.31
Rives LindaFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánSerdülő2024.12.31
Ronyec ÁkosnéTatabányai Sport ClubPócza KárolyFelnőtt2024.12.31
Rosanics Péter dr.Szombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Rózsavölgyi BenedekSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetSerdülő2024.12.31
Ruha BenceTiszaújvárosi Sport ClubRéti JánosFiú2024.12.31
Ruszinkó ViktorÓzdi Súlyemelő és Fitness ClubFekete JózsefJunior2024.12.31
Ruzsányi DávidBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetMarton EndreFelnőtt2024.12.31
Ruzsás MátéVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőIfjúsági2024.12.31
Sándor NóraKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaLány2024.12.31
Sándor Panka JuditKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Sárközi-Plichta GedeonREAC Sportiskola SportegyesületHaragos AttilaSerdülő2024.12.31
Sárközi-Plichta JakabREAC Sportiskola SportegyesületHaragos AttilaFiú2024.12.31
Schável AnnaFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaSerdülő2024.12.31
Schmidt PéterAbaújszántói Városi SportegyesületGömze TamásSerdülő2024.12.31
Schmidt RaulPécsi Súlyemelő EgyesületFerenczi JózsefJunior2024.12.31
Schneider GáborFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaFelnőtt2024.12.31
Sebestyén KármenTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFelnőtt2024.12.31
Silye Levente TamásKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaSerdülő2024.12.31
Simai Attila KendeREAC Sportiskola SportegyesületMarton EndreSerdülő2024.12.31
Simon Mimi KataMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Simon ViktorZTE Súlyemelő KlubPapp PéterJunior2024.12.31
Simon Zoltán dr.Kecskeméti Testedző EgyesületTörök JánosFelnőtt2024.12.31
Somfalvai BalázsSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreIfjúsági2024.12.31
Stavarsz ÁdámTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaJunior2024.12.31
Svéger BarnabásPécsi Súlyemelő EgyesületFerenczi JózsefSerdülő2024.12.31
Szabadi LucaBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosIfjúsági2024.12.31
Szabó Álmos BenceTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaIfjúsági2024.12.31
Szabó Dávid BalázsFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületKecskés ZoltánJunior2024.12.31
Szabó György IstvánFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaFelnőtt2024.12.31
Szabó KendeKisújszállási Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületSzabolcsi KárolyJunior2024.12.31
Szabó KrisztiánBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetBakó AttilaFelnőtt2024.12.31
Szabolcsi RichárdNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaFelnőtt2024.12.31
Szabolcsi ZenteKisújszállási Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületSzabolcsi KárolySerdülő2024.12.31
Szabóné Dósa AnnaGyömrő Városi Sport KlubÁdám LászlóFelnőtt2024.12.31
Szalai CsobánVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőSerdülő2024.12.31
Szalai LiliBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosJunior2024.12.31
Szegedi AttilaTéglásért SportegyesületNagy LászlóFiú2024.12.31
Székely AlexandraKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaJunior2024.12.31
Szemán Gábor ZoltánSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencFelnőtt2024.12.31
Szép Áron MózesVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőFiú2024.12.31
Szilágyi VilmosTéglásért SportegyesületNagy LászlóFiú2024.12.31
Szilvási LászlóFiatalok Szövetsége az Egészséges Jövőért Közhasznú SportegyesületLovas ViktóriaFelnőtt2024.12.31
Szomolányi ZsoltFirmitas Súlyemelő Club Kiss SándorFelnőtt2024.12.31
Szopkó EszterVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőSerdülő2024.12.31
Sztankovics JózsefAbaújszántói Városi SportegyesületFekete LászlóFelnőtt2024.12.31
Szűcs JúliaGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Takács BarnabásTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaKölyök2024.12.31
Takács SebestyénTamási Koppány SportegyesületBachmann BélaKölyök2024.12.31
Tamtom ÁronVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőSerdülő2024.12.31
Tamtom DávidVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőSerdülő2024.12.31
Tamtom Péter MarcellGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosIfjúsági2024.12.31
Tarnavölgyi LujzaNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaLány2024.12.31
Tarnavölgyi PolettNyíregyházi Vasutas Sport ClubFeri AttilaLány2024.12.31
Tasnádi Dominik AcélTestvériség-Újpalota SE Magát JánosFiú2024.12.31
Tisza DóraAnima Core Súlyemelő Szabadidő és Tömegsport EgyesületFehér TamásLány2024.12.31
Tisza KittiAnima Core Súlyemelő Szabadidő és Tömegsport EgyesületFehér TamásIfjúsági2024.12.31
Tomasovszki FranciskaTestvériség-Újpalota SE Magát JánosJunior2024.12.31
Torma Máté AttilaTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaJunior2024.12.31
Torma SzabolcsSoroksári Súlyemelő és Szabadidősport EgyesületSzücs EndreIfjúsági2024.12.31
Tóth AdriennKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaFelnőtt2024.12.31
Tóth AndrásMűegyetemi Atlétikai és Football ClubZsid GáborFelnőtt2024.12.31
Tóth BalázsBKV Előre Sport Club Közhasznú SzervezetOláh LeventeFelnőtt2024.12.31
Tóth Balázs BálintKisújszállási Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületSzabolcsi KárolySerdülő2024.12.31
Tóth CsabaTéglásért SportegyesületNagy LászlóIfjúsági2024.12.31
Tóth Léna GrétaSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencJunior2024.12.31
Tóth TamásSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületLigeti FerencFelnőtt2024.12.31
Tóth-Gáti IstvánKertvárosi Sport EgyletSzücs EndreFelnőtt2024.12.31
Törő AndrásTéglásért SportegyesületNagy LászlóFelnőtt2024.12.31
Török BalázsKazincbarcikai Városi Sport EgyesületPátrovics GézaSerdülő2024.12.31
Török FanniKecskeméti Testedző EgyesületTörök JánosSerdülő2024.12.31
Török JánosKecskeméti Testedző EgyesületTörök JánosFelnőtt2024.12.31
Török Richárd ZoltánGázláng Súlyemelő EgyesületLádi ImreFelnőtt2024.12.31
Trasszer VivienPécsi Súlyemelő EgyesületFerenczi JózsefJunior2024.12.31
Tremel MihályMűegyetemi Atlétikai és Football ClubMészáros Csaba dr.Felnőtt2024.12.31
Trényi ImreSzegedi Lelkesedés SKNagy BernadetteFelnőtt2024.12.31
Trinfa LórándTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaSerdülő2024.12.31
Túri TamásSzegedi Lelkesedés SKOláh ImreSerdülő2024.12.31
Turza DemjánTatabányai Sport ClubPócza KárolySerdülő2024.12.31
Újfalvi MartinKecskeméti Testedző EgyesületBálint CsabaSerdülő2024.12.31
Újvári LajosTestvériség-Újpalota SE Magát JánosJunior2024.12.31
Uri TiborSzombathelyi MÁV Haladás Vasutas SportegyesületMárkus ErzsébetFelnőtt2024.12.31
Vadász AlexandraOroszlányiak Városi Sport KlubjaBagócs JánosLány2024.12.31
Vadász KrisztinaOroszlányiak Városi Sport KlubjaBagócs JánosKölyök2024.12.31
Vajda MilánVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőSerdülő2024.12.31
Ványi BorbálaFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaSerdülő2024.12.31
Várady ZsoltFirmitas Súlyemelő Club Kiss SándorFelnőtt2024.12.31
Varga GyörgyKisújszállási Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületSzabolcsi KárolyFelnőtt2024.12.31
Varga HenriettaGázláng Súlyemelő EgyesületLádi ImreFelnőtt2024.12.31
Varga Martin CsongorZTE Súlyemelő KlubPapp PéterJunior2024.12.31
Varga Norbert JánosBaranyai Sportegyesület TataBaranyai JánosFelnőtt2024.12.31
Vass Dániel JánosBiharnagybajomi SportegyesületFöldi JózsefIfjúsági2024.12.31
Végh KoppányOroszlányiak Városi Sport KlubjaBagócs JánosSerdülő2024.12.31
Veres Vajk TiborBékéscsabai Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületBökfi JánosIfjúsági2024.12.31
Vincze Bianka KláraKecskeméti Testedző EgyesületTakács ErikaJunior2024.12.31
Vindich MartinVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőJunior2024.12.31
Virágos ZalánTéglásért SportegyesületNagy LászlóSerdülő2024.12.31
Vitális TamásKisújszállási Súlyemelő és Szabadidő SportegyesületSzabolcsi KárolySerdülő2024.12.31
Vizkeleti RichárdGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Vizvári LeaTatabányai Sport ClubFöldi CsillaIfjúsági2024.12.31
Zilahi CsanádSzerencs Város SportegyesületeMorvai ZoltánFiú2024.12.31
Zilahi InezSzerencs Város SportegyesületeFekete DiánaSerdülő2024.12.31
Zimmermann MercédeszVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőSerdülő2024.12.31
Zolnai Lénárd SándorOroszlányiak Városi Sport KlubjaBagócs JánosIfjúsági2024.12.31
Zolnai Rajmund AlexOroszlányiak Városi Sport KlubjaBagócs JánosSerdülő2024.12.31
Zubor LeilaTatabányai Sport ClubLikerecz AttilaLány2024.12.31
Zsédely Szabolcs CsabaVállalkozók Sportegyesülete KisbérImrő DezsőIfjúsági2024.12.31
Zsemlye NikolettaGyőri Atlétikai ClubKaiser JánosFelnőtt2024.12.31
Zsolnai Máté ZoltánFehérvár Rugby Club Súlyemelő SzakosztályaBódis-Szabó KatinkaFelnőtt2024.12.31