| Felmérő Verseny | 2024.01.10 | Budapest | 1 |
| Felnőtt Európa Bajnokság | 2024.02.12 | Sofia, BUL | 4 |
| Területi Minősítő | 2024.02.16 | Szerencs | 1 |
| Területi Minősítő | 2024.02.17 | Oroszlány | 1 |
| Vas Vármegye Bajnokság | 2024.02.24 | Szombathely | 1 |
| Területi Minősítő | 2024.02.24 | Pécs | 1 |
| Bács-Kiskun Vármegye Kupa | 2024.02.24 | Kecskemét | 1 |
| Baczakó Péter Emlékverseny | 2024.02.24 | Budapest | 1 |
| Szabó Elemér Emlékverseny | 2024.02.24 | Debrecen | 1 |
| Budapest Bajnokság II | 2024.03.01 | Budapest | 1 |
| Budapest Bajnokság I | 2024.03.03 | Budapest | 1 |
| Savaria Kupa | 2024.03.09 | Szombathely | 2 |
| Területi Minősítő Verseny | 2024.03.16 | Tatabánya | 1 |
| Dóró Antal emlékverseny | 2024.03.23 | Téglás | 1 |
| IWF World Cup | 2024.03.31 | Phuket, THA | 4 |
| Iskolás OB | 2024.04.14 | Budapest | 1 |
| Masters OB | 2024.04.20 | Szombathely | 1 |
| MEFOB | 2024.04.27 | Budapest | 1 |
| Göcsej Kupa | 2024.05.11 | Zalagerszeg | 2 |
| Csinger Gyula emlékverseny | 2024.05.11 | Budapest | 1 |
| Ifjúsági Világbajnokság | 2024.05.22 | Lima, PER | 4 |
| Kelet Mo-i Tini Bajnokság | 2024.05.25 | Debrecen | 1 |
| Nyugat Mo-i Tini Bajnokság | 2024.05.25 | Oroszlány | 1 |
| Masters Európa Bajnokság | 2024.06.15 | Haugesund, Norway | 4 |
| U15 és U17 Európa Bajnokság | 2024.06.15 | Thessaloniki, GRE | 4 |
| Juhász Sándor Emlékverseny | 2024.06.22 | Biharnagybajom | 2 |
| Junior Országos Bajnokság | 2024.07.13 | Szerencs | 2 |
| Olimpia | 2024.07.26 | Párizs, FRA | 4 |
| ORV | 2024.08.15 | Raszyn, POL | 4 |
| Messzi István Emlékverseny | 2024.08.24 | Kecskemét | 2 |
| Narancs Kupa | 2024.08.31 | Téglás | 1 |
| Masters Világbajnokság | 2024.09.05 | Rovaniemi, Finland | 4 |
| Kelet Mo-i Tini Bajnokság | 2024.09.07 | Biharnagybajom | 1 |
| Nyugat Mo-i Tini Bajnokság | 2024.09.07 | Tatabánya | 1 |
| U15 és U17 Országos Bajnokság | 2024.09.14 | Szombathely | 2 |
| Junior Világbajnokság | 2024.09.19 | Leon, SPA | 4 |
| Műegyetem Kupa | 2024.09.21 | Budapest | 1 |
| HAJDU ZRT Kupa | 2024.09.28 | Téglás | 2 |
| Kiss Róbert Emlékverseny | 2024.10.26 | Zalaegerszeg | 2 |
| Junior és U23 Európa Bajnokság | 2024.10.26 | Raszyn, POL | 4 |
| Felnőtt Országos Bajnokság | 2024.11.16 | Tatabánya | 2 |
| Területi Minősítő | 2024.11.23 | Biharnagybajom | 1 |
| Felnőtt Világbajnokság | 2024.12.01 | Manama,BRN | 4 |