Versenynaptár

Sportév:
 Verseny neveDátumHelyszínKiemelt
Területi Minősítő Verseny2021.01.29Budapest ,Sport u. 21
UP tehetség kutató verseny 1 .ford2021.01.30Budapest1
Területi Minősítő Verseny2021.02.09Budapest1
Baczakó Péter emlékverseny2021.02.13Budapest2
Területi Minősítő Verseny2021.02.20Kecskemét1
Doró Antal emlékverseny2021.02.20Téglás1
Vas megyei bajnokság2021.02.20Szombathely1
2021. évi I. Területi Súlyemelő Verseny2021.02.20Pécs1
Területi minősítő2021.02.20Iregszemcse1
Területi Minősítő Verseny2021.02.26Szerencs1
Területi Minősítő Verseny2021.02.27Abaújszántó1
Területi Minősítő Verseny2021.02.27Kazincbarcika1
Budapest Bajnokság2021.02.27Budapest1
Területi minősítő2021.03.05Ózd1
Savaria Kupa2021.03.06Szombathely2
Területi Minősítő Verseny2021.03.26Székesfehérvár1
XIII.Szűcs Lajos Emlékverseny2021.03.27Kazincbarcika1
Soroksár Kupa2021.03.27Budapest1
Felnőtt EB2021.04.03Moszkva(Oroszország)4
Területi Minősítő Verseny2021.04.09Kecskemét1
Területi Minősítő Verseny2021.04.10Téglás1
Iskolás OB2021.04.24Budapest1
Kelet Mo-i CSB selejtező2021.05.08Budapest1
Nyugat Mo-i CSB selejtező2021.05.08Zalaegerszeg1
Területi minősítő2021.05.09Zalaegerszeg1
Göcsej Kupa2021.05.09Zalaegerszeg2
Masters OB2021.05.15Budapest1
Junior VB2021.05.23Tashkent (Üzbegisztán)4
Nyugat Mo-i Tini Bajnokság2021.05.29Tatabánya1
Kelet Mo-i Tini Bajnokság2021.05.29Téglás1
Területi Minősítő verseny2021.06.06Békéscsaba1
ORV2021.06.10Siedlce(Lengyelország)4
Területi minősítő súlyemelő verseny2021.06.13Szolnok1
Budapest Kupa2021.06.19Budapest1
European Union Cup2021.06.25Valletta (Málta)4
Területi Minősítő2021.06.27Tatabánya1
Spanyol csapatverseny2021.07.01La Coruna3
Műegyetem Kupa2021.07.11Budapest2
U15 és U17 OB2021.07.17Tamási2
Olimpia2021.07.23Tokió(Japán)4
Messzi István emlékverseny2021.08.14Kecskemét2
U15 és U17 EB2021.08.20Lengyelország4
Masters EB2021.08.21Den Helder(Hollandia)3
Juhász Sándor Emlékverseny2021.09.04Biharnagybajom2
Narancs Kupa2021.09.11Téglás1
MEFOB2021.09.18Budapest1
Junior és U23 EB2021.09.24Rovaniemi(Finnország)4
Felnőtt OB2021.10.02 2
Ifjúsági VB2021.10.02Jeddah (Szaud-Arábia)4
Tolna Megyei Bajnokság2021.10.16Iregszemcse1
Alpok Adria Masters 2021.10.23Zalaegerszeg3
Junior OB2021.10.23 2
Kiss Róbert emlékverseny2021.10.24Zalaegerszeg1
Területi Minősítő Verseny2021.10.30Biharnagybajom1
Felnőtt VB2021.11.01Lima(Peru)4
CSB Döntő2021.12.04 2
Hajdú ZRT Kupa2021.12.18Téglás2